مجله آموزشی

رنگ بندی موکت اداری، شرکت و دفتر کار

رنگ بندی موکت اداری

رنگ بندی موکت اداری از جمله مهم ترین ارکان ها در دکوراسیون ادارات می باشد. رنگ کف اداره می تواند در ظاهر آن تاثیر بسزایی داشته باشد. این موکت در سالن، راهروها، نمازخانه، راه پله و … استفاده می شود و می بایست از کیفیت بالایی برخوردار باشد. چرا که ادارات پاخور زیادی دارند و طبیعتا در صورتی که موکت ادارای کیفیت کافی را نداشته باشد به زودی خراب می شود.

انواع موکت اداری دارای طرح ها و بافت های متنوعی می باشند و شما می توانید رنگ بندی موکت اداری را در وب سایت آیریس موکت مشاهده کنید. در صورت نیاز می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید و آن را سفارش دهید. در ادامه برخی از رنگ هایی را که برای موکت اداری استفاده می کنند برای شما شرح می دهیم.

عوامل موثر بر انتخاب رنگ بندی موکت اداری

کف ساختمان ادارات بازترین فضایی است که مورد توجه قرار می گیرد و از دید مراجعین پنهان نمی ماند. شما می توانید با انتخاب یک رنگ مناسب برای موکت فضا را دلباز و صمیمی نشان دهید و یا با انتخاب یک رنگ بندی مناسب فضا را شلوغ و کثیف نمایان کنید. این موضوع کاملا به دکوراسیون شما وابسته است.

رنگ بندی موکت اداری

رنگ بندی موکت اداری

وقتی دکوراسیون محیط کار، اصولی و با وسواس انجام شده باشد قطعا روی افزایش فروش هم تاثیرگذار است. یک اشتباه بزرگ در مورد انتخاب رنگ موکت اداری، این است که به سلیقه تان توجه کنید. در این مورد اصلا سلیقه به کارتان نمی آید بهتر است معیارهای مهم تری را در نظر بگیرید.

رنگ بندی موکت اداری برای فضای کوچک

به طور معمول ادارات فضایی بزرگتر از فضای یک خانه را دارند و متراژ آن ها بالاست. گاها نیز به اتاقک هایی تقسیم شده اند که ممکن است برای هر اتاقک بخواهید موکت های جدا تهیه کنید. شما با انتخاب یک رنگ بندی مناسب می توانید اداره خود را بزرگتر و شیک تر نمایش دهید. گاها یک انتخاب اشتباه می تواند به بهای تخریب دکوراسیون داخلی شرکت و یا اداره شما تمام شود. انتخاب رنگ کدر می تواند فضا را دلگیر و کوچک نمایش دهد. اگر دفتر کار کوچکی دارید به سراغ رنگ های طوسی تیره، قهوه ای سوخته و یا سرمه ای نروید چرا که فضا را کوچکتر نشان می دهد.

رنگ بندی موکت ادای در فضاهای کوچک نباید تیره باشد و می بایست رنگی را انتخاب کنید که فضا را روشن و دلباز نمایش دهد. این موارد بصری باعث می شود خطای دید ایجاد شده و در نتیجه از نظر مراجعین فضا گرم و بزرگی نمایش داده شود.

رنگ بندی موکت اداری

رنگ بندی موکت اداری

رنگ بندی موکت اداری

موکت های اداری با نام موکت تایل اداری نیز شناخته شده اند. هر تایل معمولا به شکل مربع و یا مستطیل می باشد و ابعاد 30 تا 60 سانتی متر را دارد. موکت های تایل مربعی نیز عموما 50 در 50 می باشند و برای هر فضای مناسب هستند. از جذابیت های موکت تایل اداری می توان به تنوع در رنگ بندی آن ها اشاره کرد که باعث می شود شما با استفاده از این تایل ها حتی بتوانید طرح خاص بر روی کف اتاق ایجاد کنید.

رنگ موکت حتی روی روحیه و عملکرد کارکنان نیز تاثیرگذار است. رنگ های شاد و پر انرژی در افزایش روحیه همکاری و نشاط عمومی اثر مستقیم دارد. در گذشته تصور می شد که ساختمان های اداری نیاز به طراحی و دکوراسیون ندارند و باید حالتی خشک و مقرراتی داشته باشند. این روزها بخش مهمی از بودجه شرکت های خصوصی و ادارات، صرف دکوراسیون اتاق کار و مدیریت می شود. در این مورد همیشه موکت تایل حرف های زیادی برای گفتن دارد.

رنگ بندی موکت های اداری متنوع است و با توجه به دکوراسیون یکی از رنگ ها را می توانید انتخاب کنید. این رنگبندی می تواند شامل رنگ طوسی روشن، کرمی، قرمز، قهوه ای، آبی، سفید و … باشد که با توجه به رنگ غالب در دکور می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. شما می توانید انواع مدل های موکت اداری را همراه با رنگ بندی در وب سایت آیریس موکت مشاهده کنید و مناسب ترین گزینه را سفارش دهید.

رنگ بندی موکت اداری

رنگ بندی موکت اداری

خرید موکت اداری

در بخش پیشین در مورد رنگ بندی موکت اداری صحبت شد. بدون داشتن اطلاعات اولیه و درک دکوراسیون نمی توان رنگ سلیقه ای را برای ادارات و مکان های عمومی انتخاب کرد. بهترین راه کمک گرفتن از یک فرد با تجربه در این زمینه می باشد. شما عزیزان برای خرید موکت اداری با رنگ بندی مورد نظر می توانید به نمایندگی های فروش موکت اداری مراجعه کنید و یا راحت ترین راه را انتخاب کنید.

با مراجعه به وب سایت آیریس موکت انواع موکت های اداری را همراه با رنگ بندی می توانید مشاهده کنید و آن را سفارش دهید. این مجموعه یکی از بزرگترین فروشگاه های موکت می باشد که انواع مختلفی از موکت ها را در اختیار مشتریان قرار داده است.

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *