مجله آموزشی

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها چیست؟ چرا برخی از ادارات دارای کفپوش موکت هستند اما برخی دیگر از موکت استفاده نکرده اند؟ آیا استفاده از موکت تاثیری بر بازدهی شرکت ها دارد؟ فضای کاری شرکت ها تاثیر مستقیمی بر روی روحیه کارمندان دارد. تصور کنید که در یک شرکت کار می کنید که کف آن سرامیک می باشد و با هربار راه رفتن کارمندان صدای پای آن ها شما را آزرده خاطر می کند. چندین بار در طول روز ممکن است حواس شما از کار پرت شود؟

رنگ دیوارها و کفپوش همچنین بر روی روحیه افراد نیز تاثیرگذار است. داشتن یک فضای مرتب می تواند روحیه کارمندان را افزایش دهد. حال می خواهیم بدانیم برای این کار از چه  کفپوشی استفاده کنید و نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها چیست؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد موکت اداری با آیریس موکت همراه باشید.

بهترین کفپوش برای ادارات کدام است؟

پیش از اینکه در مورد نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها صحبت کنیم در ابتدا می خواهیم بدانیم چرا موکت تبدیل به یکی از بهترین کفپوش ها شده است. موکت یکی از گزینه های قدیمی و همیشگی برای کفپوش ها بوده است و بهترین گزینه برای محیط های پر رفت و آمد است تا بدین صورت بتوانید از شر صدای مزاحم خلاص شوید و در عین حال یک عایق حرارتی نیز داشته باشد. موکت های اداری عایق گرمای محیط می باشند و بهترین انتخاب برای داشتن یک محیط گرم و آرامش بخش است.

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

موکت یکی از محبوب ترین کفپوش های اداری است. افرادی که به این مکان وارد می شوند با دیدن کفپوش موکتی نوعی حس صمیمیت را دارند. این موضوع می تواند روی کسب و کار، جذب مشتری و سودآوری شرکت و سازمان تاثیر داشته باشد. حذف آلودگی صوتی، تنوع در طراحی، رنگ بندی کامل و قیمت های اقتصادی و … برخی از مزایای موکت ها می باشد. برخی از مهم ترین مزایای موکت اداری به عنوان  کفپوش به شرح زیر می باشد:

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

کاهش آلودگی صوتی

از مهم ترین نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها می توان به کاهش آلودگی صوتی اشاره کرد. حفط آرامش و مدیریت صوتی در محیط های اداری موجب تمرکز بیشتر کارکنان می شود. این کفپوش باعث می شود رفت و آمد زیاد در ادارات اطرافیان را آزرده خاطر نکند. برای مشاهده لیست قیمت موکت تایل اداری کلیک کنید.

طراحی اداری با دکوراسیون داخلی منازل تفاوت بسیاری دارد و این به جهت وجود ترافیک بالای رفت و آمد در محیط های اداری است. در ساختمان های اداری اولویت اول کارایی کفپوش و استاندارد بودن آن است. طبق استانداردهای اعلام شده، موکت با قدرت جذب صدای بالا، مناسب ترین کفپوش اداری شناخته شده است.

ایجاد صمیمیت در محیط اداری

دومین نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها می توان به ایجاد صمیمیت اشاره کرد. طراحی داخلی باید به گونه ای باشد که میحطی صمیمی را برای کارمندان رقم بزند به شرطی که از حالت خشکی خارج شود. نکته ای که پیش از این اهمیت نداشت و اما جدیدا یکی از مهم ترین اصول دکوراسیون شده است بالا بردن روحیه کارکنان است.

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها

الیاف مرغوب 

جنس موکت از الیاف پلی پروپیلن، پلی اتیلن یا سایر پلی آمیدها است. الیاف به هم فشرده تر دارای کیفیت بالاتری هستند. برای ادارات معمولا از موکت هایی با الیاف کوتاه و متوسط استفاده می شود. موکت پرز بلند مناسب مکان های اداری و شرکت ها نیست. تردد در چنین فضایی زیادتر از منازل است بنابراین موکت های اداری ویژگی های متفاوت تری دارند.

موکت پرزدار برای منازل مناسب تر است به خصوص دیزاین موکت سالن پذیرایی با این نوع موکت ها بسیار شکیل و خوش منظر می شود. در مکان های عمومی نظیر ادارات الیاف موکت می تواند دردسر ایجاد کند. راه رفتن روی موکت های پرز بلند دشوارتر از موکت های نمدی و موکت کبریتی است.

قیمت موکت اداری

تا بدینجا در مورد نقش موکت اداری در دکوراسیون داخلی شرکت ها صحبت کردیم و می دانید که موکت اداری یکی از بهترین انتخاب ها برای شما می باشد. قیمت های مقرون به صرفه و محصولات باکیفیت را می توانید در آیریس موکت مشاهده کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. جنس موکت، تراکم و ضخامت موکت و … بر روی موکت ها بسیار تاثیرگذار است که می توانید در ایریس موکت مناسب ترین گزینه را برای شرکت اداری خود انتخاب کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *